Proses pH (Hamilton)
Referanslarımız

Proses pH (Hamilton)

Proses pH (Hamilton)
Marka: Hamilton
Ürün Kodu: Hamilton pH
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap
Açıklama Dökümantasyon Yorumlar (0)

EasyFermEasyFerm pH elektrotları EasyFerm Plus ailesinin öncü elektrotlarıdır. Fermentasyon gibi otoklavlama ve buharlı sterilizasyonun sık sık tekrarlandığı biyotek uygulamaları için tasarlanmıştır. Biosis biyoreaktör sistemlerinde olduğu gibi biyoproses teknolojilerinin kullanıldığı tesislerde kuruluştan itibaren EasyFerm elektrotlar kullnaılmaktadır.

 

 

ChemoTrodeChemoTrode pH elektrotları ailesi çetin kimya uygulamaları için tasarlanmıştır.

Sabit çıkış ile oldukça kararlı pH sinyalleri garanti etmektedir. MasterFit housing kullanılırsa montaj sırasında tankta veya boruda elektrot seviyesi ayarlanabilir.

 

 

ClaryTrodeClaryTrode family pH elektrotları ailesi Hidroflorik asit (HF) uygulamaları için tasarlanmıştır. HF genelde yanma prosesi sonucunda oluşan bir üründür. ClaryTrode genellikle uygun gaz yıkayıcıda kullanılır.

EasyControlEasyControl pH- ORP elektrotları su uygulamaları gibi giriş düzeyindeki proseslerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Dayanılı sensör tasarımı, diyafram ve jel elektrolit sayesinde yüzey ve içme suyu uygulamalarında uzun süre kullanmaya izin verir.

 

InchTrode


 

InchTrode pH elektrotları ailesi dayanıklı plastik muhafazası sayesinde atık su uygulamaları için tasarlanmıştır. Proses bağlantısı için ekstra bir muhafazaya gerek yoktur çünkü plastik şaft NPT vida bağlantısına sahiptir.

 

IonoTrodeIonoTrode pH elektrotları düşük iletkenlikli örneklerde kararlı ölçüm için tasarlanmıştır. Büyük pH cam membranı sayesinde Flexiflow SL armatür ile by-pass'ta sıkça kurulumu gerçekleşir.

 

Liq-Glass PGLiq-Glass PG pH elektrodu kimyasal ve atık su uygulamalarında giriş seviyesinde bir sensördür ve düşük sıcaklık uygulamaları için uygundur.

 

 

 

MecoTrode


MecoTrode ailesi pH elektrotları çeşitli su uygulamaları için tasarlanmıştır. Bu sensör yüksek pH değerlerinde oldukça yüksek hassasiyette ölçüm yapmaktadır. ORP versiyonu da OxyTrode modeli olarak adlandırılır.

 

pHeasy


Pheasy elektrodun tasarımının amacı mümkün olduğunca az bakım gerektirmesidir. Polisolve elektrolit bakım gerektirmez ve Tekli porlar tıkanmaya karşı dayanıklıdır. CheckRef adı verilen ikinci bir referans elektrodu içerir ve bu elektrot referans elektrolitin durumunun izlenmesini sağlar. CheckRef referans problemlerini tespit eder ve sensörün ne zaman değiştirilmesi gerektiğini gösterir.

 

Polilyte


Büyük Polilyte ailesi Polilyte Plus ve öncülleri olan Polilyte HT, Polilyte Pro ve Polyclave'den oluşur. Bunların hepsi polimerik referans elektroliti içerir ve tıkanmayı engelleyen single pore teknolojisi kullanır. Bu pH sensörlerin arasındaki farklar pH cam tipleri, referans sistemleri, tekli por ve referans elektrolitlerinin sayısıdır. Hepsi de zor kimyasal çevrelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

 

Polyplast Pro


 

Polyplast Pro pH- ORP-elektrotu plastik çubuklu giriş seviyesinde proses sensörüdür. Çalışılabilecek maksimum proses sıcaklığı kısa süreli istisnalar için 60oC standart olarak da max 40oC'dir.
 

 

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: