ETRANS-P Basınç Transmitterleri

ETRANS-P Basınç Transmitterleri

ETRANS-P Basınç Transmitterleri
ETRANS-P Basınç Transmitterleri ETRANS-P Basınç Transmitterleri ETRANS-P Basınç Transmitterleri ETRANS-P Basınç Transmitterleri ETRANS-P Basınç Transmitterleri
Marka: ENELSAN
Ürün Kodu: Etrans-P
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap
Açıklama Yorumlar (0) Benzer Ürünler (3)

Etrans-P, kimya, ilaç, gıda endüstrileri ve su dağıtım şebekeleri gibi bir çok endüstri dalında sıvıların, gazların ve buharın göreceli ve mutlak basıncını ölçen bir aygıttır.

Tasarım
Transmitter paslanmaz çelik bir gövde içerisine yerleştirilmiş seramik sensor veya paslanmaz çelik 316L gövde üzerinde bulunan piezorezistif ölçüm hücresi ve elektronik karttan oluşturulmuştur.Sensor tasarımı sıcaklık değişimlerinde ve aşırı yükte güvenirliğin korunmasını sağlar. Paslanmaz çelik 316L diyafram veya seramik sensor kullanımı tüm ölçüm aralığında yüksek lineerliksağlarken, histerisis etkisini de minimuma indirir. Proses bağlantısı paslanmaz çelik 1/2 inch dişli ve flanşlı bağlantı olarak kullanılabilen montajı kolay bir basınç transmitteridir.

Çalışma şekli

Paslanmaz çelik 316L diyafram ve seramik sensor basınç altında elementlerin fiziksel sapmalarını hisseder. Mekanik deformasyon elektriksel bir sinyale diyaframdan ve seramik sensorden bir direnç köprüsü ile dönüştürülerek taşınır. Bir amplifikatör hücrenin çıkış voltajını transmitterin çıkış akım sinyali olan 4-20mA’e dönüştürür. Basınç Transmitteri harici kararlı bir güç kaynağı ile beslenir. Ters kutup ve yüksek besleme voltajı girişteki koruma diyotları tarafından önlenir. Cihaz ayrıca içindeki EMC koruyucu bileşenler sayesinde elektromanyetik gürültülerden de etkilenmez.

Ürün seçimi için lütfen teklif isteme formunu doldurun.

 

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: